השירותים שלנו

תכנון פנסיוני נכון מתבצע על ידי עריכת סימולציות המראות מצבים בהם, איננו יכולים להתמודד כלכלית כגון אבדן כושר עבודה, סיעוד ומוות. מטרת התכנון היא להציג בפני החוסך סטטוס מצוי אל מול סטטוס רצוי. 

כחלק מהשיווק המסיבי של השחקנים הרבים בשוק הביטוח וביניהם חברות הביטוח, סוכני הביטוח והיועצים הפנסיוניים, נוצר מצב בו חלק גדול ממוצרי הביטוח אותם הציבור רוכש אינם עונים על צרכיו האישיים ולרוב, הוא משלם לשווא על כיסויים כפולים.

כדאי להתחיל את שלבי תכנון הפרישה כשנתיים לפני היציאה לגמלאות. אנו נקיים מספר פגישות בהן נדון על נושא מענקי הפרישה, החסכונות השונים ועל תכנון המס באופן בו הפורש יקבל את המקסימום הניתן ויצא לפרישה נכונה.

תביעת מקרה ביטוח היא מהות החזקת כיסוי הביטוח,מדובר לפעמים בתהליך לא פשוט מתיש ולא מובן, פה אנחנו נכנסים לתמונה! אנו מספקים שירות סיוע בתביעות מול חברות הביטוח ללקוחותינו וכמובן לכל הצריך בכך.

תכנון פיננסי הוא כלי אפקטיבי להפליא, ובמידה רבה כמעט הכרחי, במציאות הכלכלית המורכבת של המאה ה-21. תכנון שכזה נדרש בכל שלבי החיים, ובפרט בצמתים הקריטיים ובכל מצב אחר שבו מתקבלות החלטות משמעותיות בהיבט הפיננסי

 אג'נדה מספקת שירותי תיאום פגישות, תפעול ושירות ללקוחות קצה. אנו רואים בלקוחותינו את הנכס החשוב ביותר ולכן תוכנית הפעולה היא להעניק שירות טוב הכולל תיאום פגישות שירות במקביל לפגישות החדשות אשר יאפשרו לך לצמוח.

החברות שאנו עובדים איתן