אנחנו, אג'נדה פתרונות פיננסים, מחויבים להבטיח נגישות לאתר האינטרנט שלנו בכל תחומי החיים לכל אדם, לרבות אנשים עם מגבלות. אנו מאמינים בזכויות האדם ובהקניית שוויון הזדמנויות לכל אדם, ללא קשר ליכולותיו הפיזיות או הנפשיות.

מתחילת תהליך פיתוח האתר, שיקול הנגישות נמצא במרכז תשומת הלב שלנו. אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ובכלים שנוצרו עם יעד הבטיחות נגישות לכל משתמש. לפיכך, אנו עובדים על מנת להבטיח שהאתר שלנו יהיה נגיש לכל אדם, כולל אלה עם מגבלות חזותיות, שמיעתיות, תנועתיות או כל מגבלה אחרת.

האתר הונגש על מנת לעמוד בקריטריונים ובהוראות תו תקן ישראלי ת"י 5568 ו/או בדרישותWeb Content Accessibility Guidelines 2.0 ברמה AA.

אנו עוקבים ומקלים על ההתקדמות של נגישות האתר באופן קבוע ומתקנים כל בעיה או פער שנתגלה. נשמח לקבל משוב ממשתמשי האתר שלנו בנושאי נגישות ולשפר תהליכי הנגישות שלנו בהתאם.

אנו מקווים שהצעת הנגישות שלנו תאפשר לכולם ליהנות מחוויית השימוש באתר שלנו. אם נתקלתם בכל בעיה נגישות או יש לכם הצעות לשיפור, אנא צרו קשר איתנו ונשמח לעזור.


למען הסר ספק
:

אנחנו מחויבים להפוך את אתרינו לנגיש לכלל האנשים, בעלי יכולות ובעלי מוגבלויות.

באתר זה תוכלו למצוא את הטכנולוגיה המתאימה לצרכים שלכם.

אתר זה הנו אתר שמיש לכלל האוכלוסייה ברובו ובהשתדלות מקסימאלית..

ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש ברמה גבוהה ובלי פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר וצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונשמח מאוד כי תפנו את תשומת ליבנו לכך .

הצהרת הנגישות תקפה נכון לתאריך: 19.6.2023

 

ניתן לפנות אלינו באמצעות טפסי צור קשר באתר האינטרנט וישירות לרכז ההנגשה

רכז/ת הנגשה: צח יצחקי
מייל: info@agenda-fs.com
טלפון: 054-7894138

כתובת: זאב ז'בוטינסקי 7, רמת גן, מגדל משה אביב קומה 43 .

תודה על שימושכם באתר שלנו ועל תמיכתכם במאמץ הנגישות שלנו.